[FIRMA] Transport Wrocław

Firma „Przeprowadzki24” działalność rozpoczęła w roku 2009. Od tego czasu zdobyliśmy szeroki wachlarz doświadczeń i wiele odpowiednich środków technicznych, pozwalających nam na rzetelne oraz solidne wykonanie przydzielonego nam zlecenia.
Przodującym profilem firmy są przeprowadzki oraz transport we Wrocławiu. Wykonujemy także zlecenia w każdym możliwym dla nas zakresie: od małych transportów np. pojedynczego bagażu, po całe kompleksowe przeprowadzki tak indywidualne jak i firmowe z pakowaniem mienia oraz demontażem, montażem mebli włącznie.
przeprowadzkiwroclaw

Cechuje nas wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę całego zespołu i przede wszystkim pełen profesjonalizm wykonywanych usług transportowych. Zapraszamy do kontaktu z nami i sprawdzenia naszych umiejętności w praktyce, a sprawnie i bezstresowo przewieziemy Państwa mienie w nowy wymarzony kąt.

Kontakt

Przeprowadzki24

ul. Canaletta 2a
51-650 Wrocław

Telefon: 693 696 210

przejdź do formularza zamówienia kuriera

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt