[FIRMA] EkspresKurier

EkspresKurier świadczy usługi kurierskie skierowane zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jesteśmy dynamicznym zespołem. W naszej pracy charakteryzujemy się elastycznością i profesjonalnym, indywidualnym podejściem do Klientów.

EkspresKurier

Stawiamy na najwyższą jakość oferty w najlepszej cenie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, a nasi pracownicy to osoby doświadczone i kompetentne. Dzięki temu, możemy służyć naszym nie tylko dostarczeniem samej usługi, ale także i zapleczem wiedzy, co pozwala nam przygotowywać indywidualnie dopasowane rozwiązania logistyczno-kurierskie.

Jaka jest nasza misja?

U podstaw naszej misji leży dostarczanie przesyłek w bardzo korzystnych cenach z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu obsługi, zarówno w modelu bez umowy, jak i w ramach stałej współpracy. Oferujemy profesjonalne rozwiązania technologiczne w postaci rozbudowanej i intuicyjnej platformy internetowej. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i szybkie czasy reakcji dzięki contact center i dedykowanym opiekunom handlowym. Oferta EkspresKurier to gwarancja kompletnego pakietu rozwiązań, dzięki któremu każdy zrealizuje swoją przesyłkę szybko, tanio, skutecznie i bezpiecznie!

DeDeKAR

Telefon: 531 41 51 51

Właścicielem EkspresKurier jest firma:

DeDeKAR
ul. Kaczyńska 20,
62-010 Pobiedziska
NIP 693-137-88-44,
REGON 301534993

przejdź do formularza zamówienia kuriera

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt