Europejski Kongres Logistyczny ONECARGO – Katowice 05-06 10 2015

Europejski Kongres Logistyczny ONECARGO to odpowiedź na potrzebę debaty o sektorze, który ma istotny wpływ na miejsce i rolę Polski w globalnej gospodarce.

onecargo
Celem Kongresu jest stworzenie najważniejszego wydarzenia logistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej – unikalnego forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytyczać będzie kierunki dyskusji na temat branży TSL w Europie, będzie głosem branży w dyskusjach z regulatorami, a także miejscem spotkań branży logistycznej z kontrahentami. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną światowe doświadczenia i rozwiązania liderów sektora logistycznego.

W Kongresie wezmą udział eksperci branży TSL, przedstawiciele samorządu oraz krajowej i europejskiej administracji – wśród nich Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej oraz osoby odpowiedzialne za strategie wiodących firm reprezentujących główne gałęzie branży logistycznej z Polski i Europy.

Nowe, ciekawe architektonicznie miejsce położone w samym centrum Katowic w tzw. Strefie Kultury – zrewitalizowanych terenach poprzemysłowych

Obiekt oddany do użytku w marcu 2015 r. łączy funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Jest w stanie pomieścić 15 000 gości

Powierzchnia użytkowa wynosi niemal 35 tysięcy metrów kwadratowych

Program Kongresu, w którym weźmie udział około 1000 osób, będzie obejmował dwa dni merytorycznych spotkań oraz wydarzenia towarzyszące.

Europejski Kongres Logistyczny ONECARGO jest organizowany z inicjatywy Grupy PKP CARGO, która podejmuje wiele działań na rzecz promocji szeroko rozumianej działalności logistycznej w Polsce i Europie. PKP CARGO jako pomysłodawca organizacji tego wydarzenia otrzymało tytuł Sponsora Strategicznego.

Europejski Kongres Logistyczny ONECARGO

Data: 05-06 10 2015

Miejsce: Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Aleja Korfantego 35

Strona oficjalna:
www.kongreslogistyczny.eu

Spis wydarzeń – Agenda:
http://dl.ptwp.pl/OaGmq9Mmo9/Agenda_EKL_Onecargo_2015_10_02.pdf

__

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt