Amazon otwiera paczkomaty w Europie

Amazon.com chce umożliwić klientom samodzielne odbieranie zamówień, dlatego stworzy sieć paczkomatów w Europie.
amazon

Tą popularną dzisiaj usługę umożliwiającą samodzielny odbiór przesyłek z punktów zapoczątkowała polska firma, z sukcesem podbijając kolejne rynki, stawając nowe paczkomaty w niemal całej Europie oraz min. w Australii.

Na początku ubiegłego roku usługę „skopiowała” Poczta Polska. Na chwilęobecną brak informacji o planach Amazonu otwierania tej usługi w polsce.

Amazon.com chce umożliwić klientom samodzielne odbieranie zamówień, dlatego stworzy sieć paczkomatów w Europie, informuje Reuters.

Agencja zwraca uwagę, że paczkomaty Amazon działają już w USA i Wielkiej Brytanii. Amerykański gigant e-commerce opublikował ostatnio szereg ofert pracy, które sugerują, że chce zwiększyć zasięg działania swoich paczkomatów o kontynentalną Europę, pisze agencja Reuters. Oferty pracy dotyczą m.in. Monachium i Paryża.

__

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt