[Poczta Polska] Otwiera serwis dla Allegrowiczów.

Mowa o serwisie: http://paczkakorzysci.pl

„Dzięki wielu różnym kategoriom branżowym proponujemy 14 wzorów, które można personalizować pod własne potrzeby. Allegro.pl to najpopularniejsza platforma e-sprzedaży w Polsce, korzysta z niej wielu naszych klientów. To właśnie dla nich stworzyliśmy wygodny i łatwy w obsłudze kreator aukcji”

„Integracja takiego szablonu jest niezwykle prosta. Kreator tworzy specjalny kod, który wystarcz wkleić w edytor aukcji Allegro”

paczka48

SETKI BEZPŁATNYCH OPAKOWAŃ
Od dziś, wybierając Paczkę Korzyści Poczty Polskiej, możesz pozbyć się kosztów związanych z opakowaniem wysyłanych paczek.
Otrzymasz nawet 600 bezpłatnych opakowań, które możesz skonfigurować odpowiednio do potrzeb, wybierając różne formy i wielkości.

GWARANCJA DORĘCZENIA 48h
Równie ważna jak oszczędności jest pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata we właściwym terminie.

Wybierając Paczkę Korzyści, wiesz, że Twoje paczki znajdą się na miejscu w ciągu 2 dni roboczych. Ich status możesz śledzić on-line.

By przyśpieszyć wysyłkę, wszystkie przesyłki z Paczki Korzyści nadajesz on-line, a potem tylko zostawiasz w wybranej placówce pocztowej gotowe do transportu.

Paczka Korzyści realizowana jest dzięki skutecznej usłudze PACZKA48. W jej ramach Poczta Polska gwarantuje doręczenie Twoich przesyłek w ciągu 2 dni roboczych, zapewnia możliwość ich nadawania i śledzenia statusu on-line.

__

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt