[FIRMA] TNT Express

Co możemy dla Państwa zrobić?
Nieustannie staramy się poznawać i rozumieć zmieniające się potrzeby naszych klientów. Dlatego wciąż rozwijamy naszą ofertę usług. Pragniemy, aby nasi klienci mogli korzystać z najlepszych rozwiązań gwarantujących ekspresowe doręczenia przesyłek na całym świecie.

Na ofertę TNT składa się najszerszy wachlarz usług ekspresowych ze zdefiniowanym czasem i dniem doręczenia w 200 krajach świata. Od lat cieszymy się zaufaniem klientów, a naszą reputację zbudowaliśmy dzięki wysokiej jakości usług kurierskich i zaangażowaniu w powierzone nam zadania.

Nie obawiamy się trudnych wyzwań. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Globalna odpowiedzialność
Pragniemy przewodzić branży poprzez branie odpowiedzialności za otaczający nas świat. W TNT realizujemy specjalny program prośrodowiskowy Planet Me. Jednym z jego założeń jest redukcja emitowanego przez nas dwutlenku węgla.

TNT angazuje swoich praconików, wiedzę i środki, aby wspierać działania World Food Programme, największą humanitarną organizację na świecie.
Od małych początków…

Ken Thomas, założyciel TNT, rozpoczął swą działalność transportową w 1946 roku w Australii mając tylko jedną cieżarówkę
W latach 50 – tych firma Thomas Nationwide Transport (TNT) rozwinęła się do tego stopnia, że wprowadziła usługi typu overnight
Przez kolejne 50 lat TNT, dzięki przejęciom i ekspansji, stało się globalną organizacją, która realizuje usługi kurierskie w ponad 200 krajach świata za pośrednictwem swojej rozległej sieci połączeń lotniczych i drogowych.

TNT Express zatrudnia ponad 68 tys. pracowników
Nasza flota składa się z 26 tys. samochodów i 45 samolotów
Działamy w ponad 200 krajach na świecie przy wykorzystaniu sieci złożonej z ponad 2,3 tys. oddziałów, punktów przeładunkowych oraz centrów sortowania

__

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt