[FIRMA] Pigeon

Pigeon Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka). Na rynku usług transportowych funkcjonuje od 2013 roku. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe, spedycyjne w zakresie przewozów międzynarodowych oraz krajowych.

Jesteśmy nowoczesnym, konkurencyjnym i dobrze zarządzanym przedsiębiorstwem, posiadającym doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Atutem naszej firmy jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość realizacji zleceń. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań. Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne warunki płatności.

pigeon-logistyka
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając jak największej staranności i zapewniając maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam ładunków, ponieważ to właśnie dzięki naszym Klientom nieustannie się rozwijamy i możemy podejmować się nowych wyzwań.

Proponując współpracę oferujemy naszą własną flotę pojazdów, jak również sprawdzoną flotę spedycyjną. Szczególną uwagę przywiązujemy do dobrego stanu naszych pojazdów, dzięki czemu mogą być Państwo pewni najwyższej jakości naszych usług przewozowych.

Dojeżdżamy wszędzie gdzie potrzebują nasi klienci. Nowoczesne środki transportu, którymi dysponujemy zapewniają wysoką jakość i bezproblemowy transport. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 5. Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.

W skład naszej oferty transportowej wchodzi krajowy transport cało pojazdowy. Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów a także punktualne podjęcia i dostawy ładunku. Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy.

Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski.

<h3>Pgeon TSL sp. z o.o.</h3>

tel:  +48 612 78 50 58
fax: 18 531 11 84

NIP: 7343519099
REGON: 122806473

przejdź do formularza zamówienia kuriera

O autorze wpisu: Zostań Autorem

Fascynat rynku TSL w Polsce i na świecie. Administrator, moderator i webmaster w jednej osobie. Jeżeli chciałbyś opublikować swój wpis czy notkę wystarczy się skontaktować. http://przesylam.pl/kontakt